HAKKIMIZDA

Yaşam alanlarınıza, şıklık ve zarafet getirme misyonu ile yola çıkan ev tekstilinin öncü markalarından AKHOME, eşsiz ve kaliteli ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor. AKHOME, ticaret dünyasının başarılı ismi Ahmet Akkaya tarafından 1985 yılında kuruldu. Sektöre manifatura pazarlamacılığıyla adım atan Ahmet Akkaya, müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde karşılayarak, markasını seneler içerisinde büyüttü ve sayısız istihdam yarattı.

Değerlerimiz

Akhome Tekstil, Ahmet Akkaya tarafından kurulan, 35 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye ve dünyanın birçok ülkesine, büyüyen ve modernleşen kreasyonu ile varlığını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Kalite, güven ve istikrar ilkeleriyle, müşteri memnuniyetini sağlayarak dünya standartlarında ürünler sunmaktadır. Başarılı ekip çalışmasıyla, ülke ekonomisine katkılar sağlayan Akhome Tekstil, işletmelerinde çevresel sürdürebilirlik bilinciyle ürünler üretmektedir.

KALİTE, GÜVEN, İSTİKRAR

AKHOME TEKSTİL HER YERDE

Akhome Tekstil, yatak odası kategorisinde battaniye, yatak örtüsü, nevresim takımları ve yastık modelleriyle sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok yerinde kalite ve şıklığı evlerinizle buluşturmayı hedeflemektedir.